15 НАУРЫЗ-ҚАЙЫРЫМДЫЛЫҚ КҮНІ.

Қайырымдылық күнін мерекелеу аясында ҚарИУ студенттік өзін-өзі басқару органдары Теміртау қаласының қарт адамдарға арналған “Қамқорлық” пансионатына барды. Іс-шара аясында пансионаттың қарт қонақтарына арналған мерекелік концерттік бағдарлама мен шай кеші ұйымдастырылды. Қарт адамдар өз кезегінде студенттерімізге алғыстарын, тілектерін білдірді.

Біздің студенттер атап өткендей: “мұндай мерекеде пансионатқа бару біз үшін ұмытылмас тәжірибе болды. Біз қарт адамдарға қамқорлық пен көңіл бөлудің қаншалықты маңызды екенін білдік”. Домбырада музыкалық шығармаларды жанды дауыста орындау және біздің университет белсенділерінің өнер көрсетуі бұл күнді ерекше етіп, оны қуаныш пен жылулыққа толтырды.

Біздің әңгімеміз басқа адамдарды қарт азаматтармен көбірек уақыт өткізуге және өз таланттары мен қуаныштарымен бөлісуге шабыттандырады деп үміттенеміз. Қарттардың әр күні біздің аға ұрпақтарымызға құрмет пен қамқорлықтың маңыздылығын еске салсын. Мейірімділік пен мейірімділік әлемді құтқаратынын ұмытпаңыз!