КАРИУДЕ ҚАЛАМЫЗДЫҢ БАРЛЫҚ ТҰРҒЫНДАРЫ ҮШІН ЖОҒАРЫ БІЛІМНІҢ ТАНЫМАЛДЫҒЫ МЕН ҚОЛЖЕТІМДІЛІГІН АРТТЫРУДЫҢ ӘЛЕУМЕТТІК МАҢЫЗДЫ БАСТАМАЛАРЫН БЕЛСЕНДІ ТҮРДЕ ІСКЕ АСЫРУДЫ ЖАЛҒАСТЫРУДА.

2024 жылғы 12 наурызда "Қарағанды индустриялық университеті" КЕ АҚ экономика және құрылыс факультетінің базасында Теміртау қаласы мектептерінің 11 сынып оқушыларының экономикалық білімі мен қаржылық сауаттылығын дәріптеуге бағытталған "Экономикалық полимат" олимпиадасы өткізілді.

Олимпиадаға қатысу үшін Теміртау қаласы мен Ақтау кентіндегі 13 - ші мектептен 20 өтінім берілді. Қатысушылар әділ еңбек етті және телефондарды да, парақтарды  да пайдаланбады. Қазылар алқасының мүшелері оқушыларды даярлаудың жоғары деңгейін және жеңіске деген ұмтылысты, сондай-ақ өз ұстанымын дәлелдеуге шығармашылықпен қарау қабілетін атап өтті.

"№19 ЖМ" КММ оқушылары Потепнев Арсений, "№27 ЖМ" КММ Әбдіқалықов Ильхан, Янке Алина, "№1 ЖМ" КММ Коркина Дарья, "№21 ЖМ" КММ Тимошина Милана, "№8 ЖББМ" КММ Мейрамбай Айша, "№7 ЖМ" КММ Манарбекова Гүлназ, "№5 ЖББМ " КММ Әлібек Аслан өте жақсы нәтижелер көрсетті. Барлық оқушылардың қатысқандары үшін алғыс айтамыз!

Олимпиада жүлдегерлеріне үш жүлделі орын берілді. Бірінші орын 2024 жылғы 1 қыркүйектегі белгіленген оқу құнына қарамастан, Кариуда оқу ақысы бойынша 50% - ға, екінші орын үшін - 30% - ға, үшінші орын үшін-20% - ға жеңілдіктер беріледі. Жеңілдіктер 4 жылдық оқудың барлық кезеңіне беріледі.

Біз олимпиада жеңімпаздарын құттықтауға қуаныштымыз:

I орын-Хусаинова Карина "Әйелдер гимназиясы" КММ

II орын-Локанов Алексей  "№31 ЖББМ" КММ

III орын - Байтілесов Дарын "№5 ЖББМ" КММ

Қарағанды облысы білім басқармасының "Теміртау қаласының білім бөлімі" ММ ерекше алғысымызды білдіреміз!