«Қарағанды индустриялық университеті» КеАҚ «Жастар, ғылым және технология: жетілдіру және интеграциялау тәсілдері» атты LIV республикалық ғылыми-тәжірибелік конференциясына арналған мақалаларды  қабылдауды жалғастырады. Конференцияға конференция тақырыбына сәйкес келетін және техникалық, әлеуметтік, гуманитарлық, ақпараттық технологиялар және жасанды интеллект, экономикалық ғылымдарды дамытуға бағытталған теориялық және практикалық маңызы бар мақала форматындағы, көлемі 5 парақтан аспайтын ғылыми-зерттеу жұмыстары қабылданады.

Конференцияға қатысу үшін өтінімді толтырып, дайын мақаланы қоса беру керек.

Қатысу үшін өтінімді толтыруға арналған сілтеме:

Өтініштер мен мақалаларды қабылдаудың соңғы мерзімі: 2024 жылдың 12 сәуірін қоса алғанда.

Мақаланы рәсімдеу мен мазмұнына қойылатын талаптар ақпараттық хатта келтірілген (төменде қараңыз).

Ақпараттық хат.