ҚАРИУ СТУДЕНТТЕРІ «МЕН ЭКОНОМИКАНЫ БІЛЕМІН» ОЙЫНЫНА ҚАТЫСТЫ.

17 сәуір "Экономика және құрылыс" факультетінің әдістемелік апталығы аясында  Л.В. Чепелян, М. А. Латыпова аға оқытушылары және УиА-21студенттері мен бірлесіп “Мен экономиканы білемін” квизі өткізілді, оған экономикалық мамандықтардың 1-2 курс студенттері, сондай-ақ техникалық мамандықтардың 3 курс студенттері қатысты.  Ашық сабақтың мақсаты білім алушылардың экономика саласындағы білімдерін дәріптеу және тереңдету, білім беру процесінде оқытудың интерактивті әдістерін қолдану болды. Квиз "өз ойынының" форматында келесі категориялар бойынша сұрақтармен өтті: экономикалық әдебиет; Экономикалық жұмбақтар; полимат және логика; Экономикалық география; өтірік ертегі, бірақ онда тұспал бар. Соңғы раундта студенттер Қазақстан Республикасындағы экономикалық жағдайды сипаттауда қателіктер табуы керек болды. Квиз нәтижелері бойынша ойынның жеңімпаздары құрамына Бектау Ануар (гр.ЭБ-22), Сартакова Милена (гр.ЭБ-22с), Рябинченко Агата (гр.УиА-22), Аверьянова Виолетта (гр.ЭБ-23). Жеңімпаздар дипломдармен және бағалы сыйлықтармен марапатталды, қалған барлық қатысушылар сертификаттар табысталды. Іс-шара ұйымдастырушылардың алғыс сөздерімен және экономикалық салада өз білімдерін тереңдетуге шақырумен аяқталды.